**تلویزیون پی ام سی رادیو روی هاتبرد فرکانس11054 روی ایر رفت*****طبق تقاضای شما عزیزان که دسترسی به فیس بوک کمتردارید یا نداریدقرار را بر این گذاشتیم که مجددا آدرسهای سایت براوو! پارسی را فعال نماییم از این پس بجز آدرس فیس بوک مجله براوو پارسی روی آدرسهای زیر نیز آپدیت میشوند. http://persianbravonews2.blogspot.com/ http://persianbravo.blogspot.com/ http://persianbravo1.blogspot.com/ http://persianbravonews.blogspot.com/ http://persianbravo.blogfa.com/ persiabravonews.blogfa.com.مجله براوو! پارسی را در فیس بوک دنبال کنیدhttp://www.facebook.com/persian.bravo++++شبکه های خبری سیاسی از روی فرکانس10721-22000 یوتلست به دلیل پارازیت زمینی برداشته شدند+++++تلویزیون 7موزیک روی فرکانس 11317-27500-هوریزنتال هاتبرد روی ایر رفت
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
مجله اخبار رسانه ای براوو! پارسی
 
مجله اخبار رسانه ای براوو! پارسی
اخبار رسانه های فارسی و جهانی- آپدیت فرکانس و ماهواره ها
سه شنبه بیست و ششم مهر 1390 :: 20:17 ::  نويسنده : مستر دیش

برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در‌آستانه انجام تغییر و تحولاتی در بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا حداقل دو تن از کارکنان این رسانه٬ جمشید چالنگی و کوروش صحتی٬ از محل کار خود تا اطلاع ثانوی اخراج شده‌اند.

صبح امروز٬ گروه سیاست: گرچه هنوز به طور رسمی دلایل اخراج جمشید چالنگی و کوروش صحتی مشخص نیست٬ اما گفته می‌شود تعطیل از کار جمشید چالنگی توسط واحد حفاظت صدای آمریکا٬ به دلیل شکایت ستاره درخشش صورت گرفته است.

یکی از همکاران بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا – که مایل به افشای نامش نیست – در این زمینه به صبح امروز می‌گوید: «دلیل اخراج آقای چالنگی و کوروش٬ تنها به دلیل مخالفت با حضور امیرعباس فخرآور درصدای آمریکا صورت گرفته است.»

وی ادامه می‌دهد: «بعد از سخان فخرآور درباره این‌که جنبش دانشجویی مخالف حمله نظامی به ایران نیست٬ و چندین نوبت اعتراض فعالان دانشجویی به سخنان وی در برنامه‌های پخش شده در صدای آمریکا٬ حضور وی در برنامه‌های این تلویزیون محدود شد. اما فخرآور با استفاده از روابط قبلی خود بارامین عسگرد – که در زمان فرار وی از ایران٬ در سفارت آمریکا در دوبی مشغول به کار بود – تلاش کرد خود را به برنامه‌ها تحمیل کند. فشارها بر جمشید چالنگی برای استفاده از فخرآور در برنامه تفسیر خبر افزایش یافت٬ اما وی حاضر به پذیرفتن این مساله نشد و به همین دلیل از کار اخراج شده است. دیگر افردی که مخالف با حضور فخرآور در برنامه‌های صدای آمریکا بوده‌اند نیز اکنون وضعیت خوبی ندارند.»

رامین عسگرد٬ دیپلمات ایرانی – آمریکایی٬ چند ماه پیش وارد صدای آمریکا شد. وی جانشین سیدعلی سجادی گشت که نحوه مدیریت وی در صدای آمریکا٬ با اعتراض بسیاری از مخاطبان این تلویزیون روبه‌رو شده بود. عسگرد بنا بر گفته خود٬ سابقه کار مطبوعاتی ندارد.

این برای چندمین بار است که تغییر و تحولات و برکناری‌ها در صدای آمریکا رخ می‌دهد. در زمان مدیریت علی سجادی نیز تغییر و تحولاتی اتفاق افتاد که باعث اعتراض کارکنان صدای آمریکا شد. در این مدت همچنین برخی از کارکنان صدای آمریکا٬ از همکاران خود به دلایل مختلف شکایت کرده‌اند.

برکناری جمشید چالنگی و کوروش صحتی در حالی اتفاق افتاده است که پیش از این برخی منابع خبر از آن داده بودند که با توجه به نظرسنجی‌های انجام شده از بینندگان این شبکه تلوزیونی٬ قرار است تحولاتی در صدای آمریکا رخ دهد.این شبکه تلوزیونی٬ قرار است تحولاتی در صدای آمریکا رخ دهد.
************

 
شبکه نمایش سیما به صورت لوگو در ماهواره ی بدر (عربست ) در مدار 26 شرقی روی ایر رفت.
مشخصات دریافت:
ماهواره:Badr-4/5/6 @ 26° East
11881
H
27500
5/6
***********

 
اعتراف فرماندۀ ناجابه بی‌ثمربودن برخوردبا ماهواره
کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نقل از سردار پاسدار اسماعیل احمدی مقدم فرماندۀ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفته است که شانزده درصد کسانی که پلیس به گفتۀ کاظم جلالی "کاسه و کوزۀ ماهواره را در منازل‌شان به هم ریخته" از نو تجهیزات دریافت ماهواره را نصب نکرده اند. اظهار نظر فرماندۀ نیروی انتظامی این پرسش را در نزدنمایندگان مجلس برانگیخته که چگونه ۸۴ درصد از بینندگان ماهواره پس از آنکه به قول آقای جلالی پلیس کاسه و کوزۀ ماهواره را در خانه‌های آنان به هم ریخته دوباره تجهیزات دریافت ماهواره را در خانه‌هایشان نصب کرده اند و آن شانزده درصد دیگر تا چه زمانی از نصب این تجهیزات خودداری خواهند کرد.
جمهوری اسلامی ایران شدیداً از علاقۀ مردم به شبکه‌های ماهواره‌ای که جامعۀ تک صدایی ایران را به چالش کشیده ابراز نگرانی می کنند و در ماههای گذشته نیروی انتظامی تمام قوای خود را تا دور دستترین شهرها به روی بام های منازل مردم گسیل داشت تا تجهیزات دریافت شبکه‌های ماهواره‌ای را جمع کنند. بر اساس یک نظرسنجی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دست کم ۶۵ درصد مردم ایران، یعنی ۴۵ میلیون نفر جمعیت بالغ شبکه‌های ماهواره‌ای را تماشا می کنند که از نظر جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی و غیرمجازند.
گزارش فرماندۀ ناجا بار دیگر انتقاد از پی آمدهای اقدام پلیس در برخورد با استفاده کنندگان از ماهواره در مجلس اسلامی را افزایش داده است. نمایندگان مجلس اسلامی می گویند که عملیات ناجا در سراسر کشور مصداق رواج ناامنی در انظار عمومی است، مضاف بر اینکه نگاه کردن به شبکه‌های ماهواره ای را به نوعی مقاومت منفی از سوی مردم علیه حکومت اسلامی تبدیل کرده است. حقوقدانان نیز با اشاره به نحوۀ خودسرانۀ پلیس در جمع آوری تجهیزات ماهواره در محیط خصوصی زندگی افراد گفته اند که نیروهای انتظامی بدون رعایت کمترین تشریفات قانونی با جرثقیل، هلی کوپتر و نردبان‌های بلند از دیوار و بام خانه‌های مردم بالا می روند و در رفتارشان تصویری موهن و خلاف امنیت ملی از نظام اسلامی عرضه می کنند. از ده سال پیش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با همین دست شیوه‌ها به مقابله با استفاده کنندگان از تجهیزات ماهواره اقدام کرده و هر بار البته بر شمار بیینندگان شبکه های ماهواره‌ای افزوده است.

شنبه بیست و سوم مهر 1390 :: 11:4 ::  نويسنده : مستر دیش

 
لوگوی شبکه جدیدی با نام PLAY MOvies در ماهواره نایلست روی ایر رفت. این شبکه همانند شبکه های مشهور عربی mbc و فاکس به پخش فیلمهای بین المللی بپردازد.. لازم به ذکر است که شبکه مشابه play با نام time movies هم اکنون از پخش فیلمهای بین المللی و هالیوودی دست کشیده و به پخش فیلمهای عربی روی آورده است.این شبکه حدود یک ماه دیگر برنامه های خود را آغاز میکند.
نایلست
11393
ورتیکال
27500
***********

 
اداره ارتباطات انگلستان (آفکام) تمامی فعالیتهای رسانه ای شبکه "پرس تی وی " که یک کانال ماهواره ای متعلق به جمهوری اسلامی است و برنامه های خود را به زبان انگلیسی تهیه و پخش می کند را، در این کشور ممنوع کرد.

وب سایت خبری این شبکه با تائید خبر فوق در قالب گزارشی انتقادی از ممنوعیت کلیه فعالیتهای رسانه ای این شبکه در بریتانیا خبر داده و اعلام کرده که نه تنها فعالیت این رسانه در خاک بریتانیا ممنوع شده بلکه اداره ارتباطات انگلستان تصميم گرفته است که شبکه ايراني پرس تي‌وي را از سرويس پخش ماهواره "اسکاي" حذف کند.

این وب سایت در ادامه مطلب خود مدعی شده است که« اين تصميم که نقض قوانين رسانه‌هاي انگليس به شمار مي‌رود، تحت فشار بعضي از اعضاي خانواده سلطنتي انگليس و دولت اين کشور روي سازمان "آفکام "انجام گرفته است.

پنجشنبه بیست و یکم مهر 1390 :: 20:17 ::  نويسنده : مستر دیش


تست کارت شبکه National Geographic Farsi روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 روی ایر رفت. این شبکه که سومین شبکه نیوز کرپریشن به فارسی میباشد جایگزین تست فارسی1 شده که چند روز پیش روی ماهواره فوق روی ایر رفته بود. این شبکه قرار است از 2 روز آتی شنبه 15-10-2011 کار خود را آغاز کند.
یوتلست دبلیو3
10721
ورتیکال
27500
******
دوستان گرامی مجددا آدرسهای دیگر بلاگ اسپات ما نیز فعال شدند... شما میتوانید اخبار ما را در هرکدام از آدرسها دنبال کنید.

چهارشنبه بیستم مهر 1390 :: 20:43 ::  نويسنده : مستر دیش

 

شبکه تلویزیونی فارسی زبانی با نام shad tv لوگوی خود را روی فرکانسی از هاتبرد روی ایر برد. این شبکه اینطور که در سایتهای ماهواره ای اعلام شده در گروه شبکه های Game & entertainment قرار گرفته است. 

هاتبرد

11623

ورتیکال

27500

با عذرخواهی بابت اشکال در تایپ فرکانس

**************


شبکه ملی RTA افغانستان فرکانس خود را روی هاتبرد تغییر داد.. این شبکه کماکان روی فرکانس 11411 نیز برنامه های خود را ارائه میدهد.
هاتبرد
11179
هوریزنتال
27500.
*************

سه شنبه پنجم مهر 1390 :: 14:17 ::  نويسنده : مستر دیش

 
برنامه جدید طنز خارپشت با هنرنمایی طنزپرداز خوش قلم سیاسی ابراهیم نبوی از پنجشنبه گذشته  در تلویزیون رسا پخش شد.... ساعات پخش این برنامه متناوبا اعلام میشود.

 
رادیو فارسی پرشین کار خودش را در ماهواره هاتبرد در فرکانس ۱۱۲۰۰/عمودی آغاز کرد..این شبکه متعلق به سعید قائم مقامی از رادیوهای پر طرفدار سیاسی میباشد.

 
تلویزیون پی ام سی فامیلی به عنوان یکی از نامزدهای بهترین شبکه سرگرم کننده روی هاتبرد در جشنواره هاتبرد امسال انتخاب شد. سال گذشته شبکه فارسی بی بی سی فارسی به عنوان بهترین شبکه خبری هاتبرد جایزه گرفت.. لازم به ذکر است که تلویزیون pmc family به عنوان شبکه اماراتی شناخته میشود...نامزدهای دیگر این جشنواره از قرار زیر میباشد

2011 Shortlist of channels

CHANNEL

COUNTRY

CATEGORY


Carousel Russian Federation Children’s
MiniMini Poland Children’s
yourfamily Germany Children’s
HBA
Kino Soyuz Russian Federation Cinema
NTV Plus 3D by Panasonic Russian Federation Cinema
Sky Cinema 1 HD Italy Cinema
HBA
Babel Italy Culture/Education
Mezzo Live HD France Culture/Education
Rai Storia Italy Culture/Education
HBA
BBC Knowledge Poland Documentaries
DMAX Germany Documentaries
IZ TV Turkey Documentaries
HBA
Comedy Central Polska Poland Fiction/Gen. Entertainment
PMC Family UAE Fiction/Gen. Entertainment
SkyUno Italy Fiction/Gen. Entertainment
HBA
Domo.tv Poland Lifestyle
NRJ Paris France Lifestyle
Rai 5 Italy Lifestyle
HBA
France Ô France Music
Rock TV Hungary Music
TRACE Urban France Music
Viva Polska Poland Music
HBA
CCTV News China National Window
DW-TV Germany National Window
SMtv San Marino San Marino National Window
TVE Internacional Spain National Window
HBA
BBC Arabic United Kingdom News
CNC World China News
TG Norba 24 Italy News
TVN CNBC Poland News
HBA
ESPN UK United Kingdom Sports
Novasports HD Greece Sports
TRACE Sports France Sports

شنبه دوم مهر 1390 :: 18:7 ::  نويسنده : مستر دیش

به گزارش تابناک سیستم های رایانه ای شبکه های خارجی سیمای جمهوری اسلامی، العام، الکوثر و سحر هدف حملۀ سایبری قرار گرفتند که طی دو روز فعالیت این شبکه ها و همچنین ادارۀ امور جاری آنها را شدیداً مختل ساختند. این اولین بار است که سیستم رایانه ای شبکه های ماهواره ای جمهوری اسلامی به زبان عربی هدف حملۀ سایبری قرار می گیرند و فعالیت های آنها مختل می شوند. به گزارش تابناک صدا و سیمای جمهوری اسلامی مایل نبوده که خبر این حملۀ سایبری منتشر شود، هر چند هنوز نیز منشاء این حمله کشف نشده است. تابناک ابراز امیدواری کرده است که در بحبوحۀ تحولات جهان عرب، شبکه های خارجی و به ویژه عرب زبان جمهوری اسلامی ایران در مقابل حملات سایبری مقاوم شوند تا امکان تبلیغ و ترویج از جمهوری اسلامی ایران سلب نشود.

حمید شب خیز مدیریت ITN Group در برنامه های خود از تغییرات عمده در برنامه های ITN بخصوص در بخش تلویزیون دبی خود داد... وی در رقابت با شبکه هاتی حرفه ای فارسی زبان اعلام کرد سبک برنامه ها را بزودی به استاندارد اینگونه شبکه ها نزدیکتر خواهد کرد و بخش دبی این شبکه با قطع برنامه هفتگی juice up برنامه های روزانه این شبکه با رنگ و بویی تازه و حرفه ای از دبی آغاز میشود.. تلویزیون ایران به حق تنها شبکه قابل قبول سرگرمی رله از آمریکا میباشد

شبکه PMC RADIO از دیروز رسما آغاز به کار کرد ... این شبکه تلویزیونی رادیویی برنامه های صوتی خود را به پخش موزیک و تاک شو اختصاص داده و به صورت تصویر به پخش عکسهای بینندگان خود از آثار تاریخی و مناظر ایران زمین میپردازد. فرکانس تلویزیونی این شبکه جدید 11054- H- 27500 میباشد و به صورت آنلاین نیز از سایت www.pmc.fm میتوانید برنامه های شبکه را ببینید و بشنوید
*****
دوستان گرامی در صورتی که میخواهید اخبار را بسیار زودتر از وبسایت براوو! پارسی دریافت کنید به آدرس فیس بوک ما مراجعه و با لایک کردن و عضو شدن در صفحه براوو! پارسی اخبار و آپدیتها را زنده دریافت نمایید.
http://facebook.com/persian.bravo

سه شنبه بیست و نهم شهریور 1390 :: 18:21 ::  نويسنده : مستر دیش

 

منابع رسمی در ایران خبر دادند که شش تن از همکاران بخش فارسی تلویزیون بی بی سی در ایران دستگیر شده اند. به ادعای این منابع، افراد دستگیر شده اخبار و اطلاعات و تصاویری در اختیار بخش فارسی تلویزیون بی بی سی قرار می دادند تا به وسیلۀ آنها چهرۀ تیره ای از جمهوری اسلامی ایران ارایه بدهند. جمهوری اسلامی ایران نگرانی خود را از توجۀ عمومی در ایران نسبت به شبکه های تلویزیون ماهواره ای و رسانه های خارجی پنهان نمی کند. اتحادیه بین المللی ارتباطات اخیراً اعلام کرد که ایران منشاء پخش پارازیت به روی شبکه های اطلاع رسانی خارجی است و این اقدام بخشی از تلاش های تهران برای جلوگیری از گردش آزادانۀ اطلاعات است. صدها نفر از روزنامه نگاران، وبلاگنویسان و فعالان حقوق بشر همچنان در ایران و در وضعیتی ناروشن زندانی هستند.

وزرات اطلاعات جمهوری اسلامی طی اطلاعیه‌ای خبر دستگیری چند مستندساز ایرانی را به اتهام همکاری با تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی تایید کرد. هم‌زمان وزیر ارشاد این افراد را "معاند" و دشمن جمهوری اسلامی خواند.

 

بالاخره پس از حدود چهار روز اخبار غیررسمی و نقل قول‌های مختلف، وزارت اطلاعات ایران رسما طی اطلاعیه‌ای دستگیری چند تن از مستندسازان را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه خود خبر از "کشف یک شبکه مخفی" داده و اعلام کرده که اعضای این شبکه «از طریق فعالیت‌های زیرزمینی و غیرقانونی در قبال دریافت وجوه کلان از مجاری پنهان و با روش‌های پیچیده پولشویی که معمولاً مورد استفاده سرویس های جاسوسی است، مأموریت‌های ضد ملی محوله از طرف ستاد ارتباطات پوششی و مرکز عملیات روانی سرویس اطلاعاتی انگلیس موسوم به BBC را دنبال می‌کردند».

این وزارتخانه از افراد دستگیرشده با عنوان "تدارکاتچی سوژه تبلیغاتی برای متخصصان جنگ روانی دشمنان ایران و اسلام" نام برده و از مطبوعات خواسته تا از انتشار اخبار متفرقه خودداری کنند. در متن این اطلاعیه آمده است: «با توجه به تداوم تحقیقات و تحت تعقیب قرار داشتن تعدادی دیگر از مواجب‌بگیران  BBC، ضمن تاکید بر اطلاع رسانی در این مورد ظرف روزهای آینده، از رسانه‌ها و محافل خبری کشور می‌خواهیم که از انتشار اخبار متفرقه و تأیید نشده خودداری کنند.»

«همکاری با بی‌بی‌سی: عناد با جمهوری اسلامی»

هم‌زمان با اعلام این خبر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در قبال دستگیری مستندسازان موضع‌گیری کرد و همکاری با شبکه خبری بی‌بی‌سی فارسی را در حکم "عناد" با جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری ايلنا، وزير ارشاد این سخنان را روز سه شنبه (۲۹ شهریور/۲۰ سپتامبر) در نشست خبری دومین همایش شاعران ایران ایراد کرد. سیدمحمد حسینی ضمن اشاره به اين كه حمايت از جامعه‌ی فرهنگی و هنری كشور وظيفه‌ی وزارت ارشاد است، گفت: «ما حامی فرهنگ و هنر هستيم اما نبايد فراموش كرد وقتی ماموران امنيتی به سراغ كسی‌ می‌‌روند، به آن معناست كه آن شخص يا اشخاص مرتكب جرمی امنيتی شده‌اند و قطعا به دليل فعاليت‌های فرهنگی و هنری دستگير نشده‌اند.»

وزیر ارشاد پیش از این نیز اعلام کرده بود که دستگیری این افراد ربطی به فعالیت‌های فرهنگی آنان ندارد و در ارتباط با مسائل امنیتی است. وی با تاکید بر موضع قبلی خود همکاری با بی‌بی‌سی را نه یک کار فرهنگی که عملی سیاسی خواند و گفت:« اين افراد نمی‌‌توانند توقع داشته باشند كه با آن‌ها برخورد امنيتی نشود و ما نيز جلوی پای آن‌ها فرش قرمز پهن نخواهيم كرد.»

وزیر ارشاد سپس به همکاری با دیگر رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور اشاره کرد و گفت: «داشته‌ایم افرادی را که قبلاً هنرمند بوده‌اند، ولی الان رسماً همکار جاهایی مثل صدای آمریکا شده‌اند. نباید توقع داشت کسی به این افراد چیزی نگوید؛ چرا که ما فکر می‌کنیم لطمه‌ای که بعضی از این افراد به هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران می‌زنند، بسیار سخت است و باید حساب آنها را از حساب خبرنگاران و هنرمندان و نویسندگان واقعی ما جدا کرد.»

حسینی در ادامه سخنانش تاکید کرد: «البته ما پيگير وضعيت مستندسازان دستگير شده هستيم و رويكرد ما به آن‌ها رويكردی اغماض‌آميز است اما تاكيد می‌‌كنم كه تنها با يدك كشيدن عنوان "هنرمند" نمی‌‌توانند از مسئوليت‌های امنيتی مصون بمانند.»

از روز شنبه (۲۶ شهریور/۱۷ سپتامبر) و هم‌زمان با پخش مستند "خط و نشان رهبر" از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی که روایتی از زندگی‌نامه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای است، خبر دستگیری چند مستندساز ایرانی اعلام شد. افراد دستگیرشده ابتدا پنج و سپس شش نفر اعلام شدند.

ناصر صفاریان، نایب رئیس انجمن مستندسازان سینمای ایران، و مجتبی میرطهماسب مستندساز از جمله دستگیرشدگان هستند.

 

جمعه بیست و پنجم شهریور 1390 :: 20:32 ::  نويسنده : مستر دیش

در جشن دهمین سال افتتاح عربین رادیو در امارات این مجموعه نوید افتتاح شبکه جدید فارسی زبان با نام "رادیو شما" را داد.این رادیو هفتمین رادیو از مجموعه ARN خواهد بود و به صورت آنلاین از طریق اینترنت و در کشور امارات فرکانس اف ام 93.4 پخش میشود. نوع برنامه های این رادیوی فارسی برنامه های سرگرم کننده و موزیک به صورت 24ساعته خواهد بود. ARN بزرگترین مجموعه رادیویی در امارت است و 8 شبکه به زبانهای عربی هندی انگلیسی مالزیایی و فارسی دارد . این مجموعه در 6سال گذشته نیز برنامه فارسی زبانی با نام persian wave در شیکه dubai eye به صورت ساعتی روی ایر میبرده است.
ترجمه:mr.dish

چهارشنبه بیست و سوم شهریور 1390 :: 11:48 ::  نويسنده : مستر دیش


تلویزیون7 قصد دارد بزودی روی ماهواره هاتبرد پخش برنامه های خود را دنبال کند.این تصمیم پس از آن صورت گرفت که ماهواره یوتلست از چند روز پیش تا کنون باپارازیت روبروست و رسما شبکه های این ماهواره را دچار مشکل کرده.شبکه 7tv هم که یک شبکه نوپاست و آغاز خوبی را تجربه نکرده در پی تغییر و تحول در برنامه ها وتغییر مکان برای جذب بیننده بیشتر و آگهی و درامد بیشتر است.به نظر میرسد دولت ایران درپی ناامن کردن ماهواره یوتلست برای تلویزیونهاست و میخواهد شبکه ها رامجبور به کوچ از این ماهواره کند

این شبکه طی اطلاعیه ای اعلام کرد بزودی روی فرکانس زیر در هاتبرد روی ایر میرود
11317
ورتیکال
27500

چهارشنبه بیست و سوم شهریور 1390 :: 11:46 ::  نويسنده : مستر دیش

 
و بالاخره انتظارها به پایان میرسد... پس از یکسال امشب برنامه آکادمی موسیقی گوگوش آغاز خواهد شد و قلبها تا برنامه فینال مسابقه به طپش در خواهد آمد.... با حضور هومن خلعتبری و بابک سعیدی و البته شاه ماهی هنر ایران گوگوش.... این برنامه هر هفته چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 22 برای دوستدارنش پخش خواهد شد... بیننده این برنامه از شبکه خوب من وتو1 باشید

شنبه نوزدهم شهریور 1390 :: 14:35 ::  نويسنده : مستر دیش
پس از مصاحبه مدیر افغان شبکه های فارسی1 و زمزمه مبنی بر قصد داشتن افتتاح شبکه بزرگ national geographic parsi صفحه ای در فیس بوک با این نام افتتاح شده و اعلام کرده که این شبکه بزرگ اولا هیچ ربطی به گروه موبی ندارد بلکه شعبه ای از این مجموعه جهانی است که در امارات مستقر شده و قرار است تا چند هفته آینده!!!؟؟؟ برنامه های خود را روی آنتن ببرد... با توجه به اینکه وبسایت این شبکه هنوز حتی فعال نشده خبر را به همینجا بسنده میکنیم و قضاوت در مورد صحت خبر را به گذر زمان موکول میکنیم. امیدواریم این شبکه هم به سرنوشت دروغین عصرجدید و نکست دچار نشوند.

شنبه نوزدهم شهریور 1390 :: 14:34 ::  نويسنده : مستر دیش


 
تلویزیون و پروژه جدید آقای قربانی مدیر سابق کاباره میامی در ایران و مالک کمپانی بزرگ ایگل انترتینمنت در آمریکا.. مسابقه بزرگ talent و خواننده برتر دنیا در سراسر دنیا که در سالنهای مختلف همزمان در 5 نقطه دنیا از جمله هنگ کنگ آمریکا لس آنجلس-مکزیکوسیتی-دبی و فرانکفورت اجرا و به صورت زنده در شبکه ماهواره ای و اینترنت پخش میشود ...بیننده گان نیز میتوانند رای خود را از طریق اینترنت و تلفن و تلویزیون ارائه دهند... لازم به ذکر است که این پروژه بین المللی است و صرفا مخصوص فارسی زبانان نیست. بزودی......
برای ثبت نام هنرمندان و کسانی که میخواهند در این مسابقه جهانی شرکت کنند به آدرس زیر مراجعه کنید
http://mgeagleent.com/
http://www.facebook.com/MG.Eagle.Entertainmentشنبه نوزدهم شهریور 1390 :: 14:33 ::  نويسنده : مستر دیش
شرکت "یوتلست" که مرکز آن در پاریس است تأئید کرده که ایران به روی شبکه های تلویزیونی ماهواره ای که به زبان فارسی برنامه پخش می کنند باصطلاح پارازیت می اندازد تا از پخش برنامه های آنها جلوگیری کند. یکی از این شبکه ها بخش فارسی بی بی سی است که از ژوئیه گذشته به دلیل پخش پارازیت از سوی ایران با مشکلات بیشتری در پخش برنامه های خود به سوی ایران مواجه شده است. سال گذشته اتحادیۀ بین المللی ارتباطات اقدام جمهوری اسلامی ایران را در پخش پارازیت به روی شبکه های ماهواره ای محکوم کرد و آن را غیرقانونی خواند. اتحادیۀ اروپا نیز در واکنشی جداگانه حکومت اسلامی ایران را تهدید کرد که در صورت ادامۀ این دست اقدام ها از پخش برنامه های برونمرزی جمهوری اسلامی به وسیلۀ ماهواره اروپایی "یوتلست" جلوگیری خواهد کرد. تهران همواره این نقش را در پخش پارازیت به روی شبکه های ماهواره ای کتمان کرده است. این بار اما شرکت "یوتلست" که پخش ماهواره ای برنامه های تلویزیونی را برعهده دارد صریحاً ایران را منشا مشکلات به وجود آمده معرفی کرده است.

پنجشنبه هفدهم شهریور 1390 :: 19:32 ::  نويسنده : مستر دیش

رادیو PMC هم اکنون روی هاتبرد -روی ایر رفت.... برنامه های این شبکه از وبسایت شبکه نیز قابل دریافت است.
11054
هوریزنتال
27500
5.6

تلویزیون نگین که از کانادا و با کیفیت HD برنامه های خود را ارائه میدهد در صفحه فیس بوک و وبسایت خود اعلام کرده که از آذرماه روی ماهواره هاتبرد برنامه های خود را ارائه میدهد.... این شبکه هم اکنون تنها به صورت اینترنتی و یا از سایت و باکسهای glwiz قابل دریافت میباشد.
قرار است این شبکه سریالهای روز دنیا نظیر اسکراب و مارجوانا را با زیرنویس و یا دوبله پارسی ارائه دهد.

یکشنبه سیزدهم شهریور 1390 :: 17:1 ::  نويسنده : مستر دیش

دوستان گرامی پارازیتهای زمینی باعث اختلال در فرکانس 10721 یوتلست دبلیو3 شما شده است... اشکال از دیش و رسیورها نیست... این موضوع رو در جواب دوستانی است که با پیام خصوصی علت را جویا شده بودند.... احتمالا بزودی در صورت عدم رفع این مشکل شبکه های روی این فرکانس مجبور به کوچ خواهند شد.طبق خبرهای رسیده پارازیتهای ارسالی از سوی ایران روی فرکانس فوق برای مقابله با شبکه آذری زبان Gunaz که دولت ایران در درگیریها و راهپیمایی های اعتراضی شهرهای مختلف آذرآبادگان ایران در اعتراض به سیاستهای دولت برای خشک شدن دریاچه ارومیه صورت گرفته مقصر و موثر میداند انجام شده استبه دلیل پارازیتهای ارسالی شبکه های gunaz-bbc persian-irane aryayi-simaye azadi از ماهواره یوتلست برداشته شدند و هم اکنون پس از برداشته شدن پارازیت از فرکانس فوق کم و یا کامل برداشته شد و باقی شبکه ها قابل دریافت شدند.

سه شنبه هشتم شهریور 1390 :: 20:7 ::  نويسنده : مستر دیش

میگویند که مجوزش را از وزارت ارشاد گرفته است. از وزارتی که فرهنگش رفته و تنها ارشادش مانده است! ... صفحه فیس بوکش حرف مخالف را نمیشنود انگاری که مدیرانش از برخی سران ناشنوا آموخته اند... که باید حرف هرکس را که مثل من نیست و فکر نمیکرد راحذف کرد. شبکه ایرانیان را میگویم. شبکه ای که روزی که آمد سریالهای شبکه اصطلاحا آزاد فارسی زبان جم را پخش کرد... در سریالی ماچ و بوسه های شهوانی نشان داد و در جایی ماه رمضان را تبریک گفت. در جایی ادعای بی طرفی کرد و در جایی نشان دادن بازوی یک بانو در سریال را با فیلم پورنو مقایسه کرد. و تلویزیون ایرانیان اکنون مجوز وزارتی از ایران را گرفته است که آزادانه میتواند آگهی بگیرد .. گزارش تهیه کند بهتر بگویم یکی به نعل و یکی به میخ بزند! در نبرد نابرابری که شبکه های فارسی زبان دیگر یک به یک در حال تعطیلی از نبود آگهی به دلیل ترس آگهی دهنده ها دارند.. قرار است ایرانیان ویترین خواننده های داخل کشور باشد ... چرا که قدیمیها شده اند غیر مجاز و آماتور و بی سوادها خوانندگان مجاز ما هستند... در این شبکه آهنگ آن سوی آبیها حرام است چرا که مقصرند که مانند مدیران تلویزیون ایرانیان تفکر نمیکنند. لازم به ذکر است که این شبکه قرار است از عید سعید فطر افتتاح شود!

یکشنبه ششم شهریور 1390 :: 18:36 ::  نويسنده : مستر دیش


شبکه تلویزیونی Time movies فرکانس خود را روی ماهواره آتلانتیک برد4(نایلست) تغییر داد, و هم اکنون از فرکانس سابق خود قطع گردید.این شبکه به پخش فیلم و سریالهای آمریکایی با زیرنویس عربی میپردازد.
11258
هوریزنتال
27500
*******

تلویزیون CNN Int. روی فرکانسی تازه از ماهواره نایلست روی ایر رفت. این شبکه روی فرکانس جدید نیز کما فی السابق به صورت FTA آزاد قابل دریافت میباشد.
نایلست
11977
ورتیکال
27500

پنجشنبه سوم شهریور 1390 :: 15:16 ::  نويسنده : مستر دیش


تلویزیون جدیدی از کانادا بزودی میهمان خانه های فارسی زبانان در ایران و اروپا خواهد شد. این شبکه که تلویزیون "نگین" نام دارد شبکه ای است که بیشتر مخاطب خود را 'بانوان' قرارداده و قرار است برنامه هایی برای بیشتر خانمها و البته! آقایان فارسی زبان پخش کند. این شبکه که از اول شهریور به صورت بیست چهار ساعته روی سیستم GLWIZ برنامه های خود را آغاز کرده طی اطلاعیه ای اعلام کرده که در ماههای آتی برای ایران و اروپا روی ماهواره هاتبرد نیز برنامه های خود را پخش خواهد کرد.در عین اینکه هم اکنون در سراسر دنیا میتوانید برنامه های این شبکه را از وبسایت http://negintv.net/ دریافت نمایید. در ضمن کیفیت پخش این شبکه HD میباشد.
برنامه های این شبکه در سبک و موضوع Night life,fashion,music,cars & driving,Beauty & cosmetics,home design & sex relationship میباشد. به نظر میرسد برای اولین بار شاهد یک شبکه با کیفیت فارسی از قاره آمریکا باشیم.

چهارشنبه دوم شهریور 1390 :: 10:49 ::  نويسنده : مستر دیش

 

با درود... طبق تقاضای شما عزیزان که دسترسی به فیس بوک کمتردارید یا ندارید... قرار را بر این گذاشتیم که مجددا آدرسهای سایت براوو! پارسی را فعال نماییم... از این پس بجز آدرس فیس بوک http://www.facebook.com/pages/Persian-Bravo-SAT-News-MAG/106557152763733 مجله براوو پارسی روی آدرسهای زیر نیز آپدیت میشوند.


http://persianbravonews2.blogspot.com/

http://persianbravo.blogspot.com/

http://persianbravo1.blogspot.com/

http://persianbravonews.blogspot.com/

http://persianbravo.blogfa.com

http://persiabravonews.blogfa.com

 ********************

گزیده برترین خبرهای اخیر از قرار زیر است:

تلویزیون اپوزیسیون و سیاسی "ایران آریایی" روی ماهواره یوتلست3 برنامه های خود را آغاز کرد. این شبکه چندی پیش به صورت لوگو روی این ماهواره روی ایر رفته بود و پس از چند روزی قطع شد. هم اکنون میتوانید شاهد برنامه های این شبکه باشید.
یوتلست دبلیو3
10721
هوریزنتال
22000
********
قابل توجه دوستداران رسانه های فارسی زبان بخصوص تلویزیون من وتو و "آکادمی موسیقی گوگوش"
با اطلاع میرساند سری جدید آکادمی موسیقی گوگوش از تاریخ ( 23 شهریورماه) روی ایر خواهد رفت... سری جدید این برنامه با سبکی نو و تازه و با رفع کم و کاستی های گذشته همچنان با حضور شاه ماهی هنر ایران گوگوش- هومن خلعتبری و بابک سعیدی به خانه شما دوستان خواهد آمد و باز هر شب و هر هفته میهمان منزل طرفداران خود خواهد بود.
******
ضیا آتابای مدیر NITV در گفتگویی با امیر شجره مدیر تلویزیون پارس اعلام کرد:" تمام تلاش خود را برای پخش برنامه های NITV در ایران و اروپا می کند و امیدوار است ظرف 2 ماه آینده در ایران و اروپا مردم بتوانند شاهد حضور NITV باشند".
ضیا آتابای با حضور در برنامه همیاری تلویزیون پارس از همکاری نزدیک NITV و تلویزیون پارس در آینده ای نه چندان دور خبر داد و همچنین در این برنامه اعلام کرد:" NITV و تلویزیون پارس بزودی همکاری خود را با یکدیگر آغاز می کنند و بینندگان شاهد برنامه های مشترک و میزگردهای سیاسی مشترک در بعضی از روزهای هفته از این 2 رسانه پارسی زبان سیاسی خواهند بود".همچنین امیر شجره مدیر تلویزیون پارس گفت:" تا آمدن NITV بر روی ماهواره برای پخش در ایران و اروپا،تلاش خود را خواهد کرد که بزودی برنامه های ضیا آتابای که از NITV پخش می شود را نیز از تلویزیون پارس در ماهواره هاتبرد رله کند تا علاقه مندان NITV در ایران و اروپا به راحتی بتوانند برنامه های ضیا آتابای مدیر NITV را دنبال کنند".
************
سری جدید برنامه بفرمائید شام که اینبار میهمان هموطنان ساکن سوئد خواهد بود از 12 شهریورماه از شبکه پرطرفدار من و تو1 پخش میشود.... منتظر این برنامه پر بیننده باشید
***********
تلویزیون شما-U television روی ماهواره هاتبرد روی ایر رفت... این شبکه که هم اکنون با نام Real state روی منوی رسیور شما قابل دریافت است قرار است به پخش برنامه های مختلف برای شما و با رای بینندگان خود اقدام کند... به نظر میرسد این شبکه مانند mitv مضمونی بلاتکلیف و با حفظ شئونات نظام داخل کشور باشد.
هاتبرد
11054
هوریزنتال
27500
*************
تلویزیون IPN(international programming network) به مدیریت مهران عبدشاه پس از چند روزی که از ماهواره هاتبرد فرکانس 11566 قطع شده بود لوگوی خود را روی فرکانسی تازه از همین ماهواره روی ایر برد. مدیریت این شبکه وعده کیفیت بالا را روی فرکانس تازه داده است. این شبکه هم اکنون جایگزین شبکه پر از ننگ! رنگارنگ شده است.
هاتبرد
Freq: 12558
SR: 27500
POL: Ver
FEC: 3/4

شنبه یازدهم تیر 1390 :: 13:34 ::  نويسنده : مستر دیش

مجله براوو پارسی بزودی مجددا روی این آدرس فعال خواهد شد.... شما میتوانید تا آن زمان با عضویت در فیس بوک و لایک کردن آدرس فیس بوک مجله براوو پارسی اخبار را آپدیت و روزانه از طریق این مجموعه دریافت نمایید:

http://www.facebook.com/pages/Persian-Bravo-SAT-News-MAG/106557152763733

شنبه هفتم خرداد 1390 :: 12:8 ::  نويسنده : مستر دیش
تلویزیون و مجموعه Gem Group بزودی شبکه ای تازه در دنیای رسانه های پارسی زبان را در دست افتتاح دارد. این شبکه پس از پخش روزانه کارتونهای دوبله شده برای کودکان و نوجوانان و نوید افتتاح شبکه کودک و کارتون به نام Gem cartoon و عدم توانایی مالی برای روی ایر بردن این شبکه که در خط شبکه های فارسی کار تازه ای مینمود زمزمه هایی مبنی بر افتتاح زود هنگام شبکه مد Gem fashion آغاز کرده است.. هم اکنون برنامه های مربوط به این شبکه از جم کلاسیک به صورت روزانه در حال پخش میباشد

 
تست تلویزیون فارسی زبان جدیدی به نام تلویزیون زمزمه روی فرکانسی جدید ازماهواره یوتلست دبلیو3 روی ایر رفت.این شبکه روی فرکانس جدید فارسی1 روی ایر رفته و بزودی پخش برنامه های خود را آغاز میکند.
Freq: 11221
SR: 27500
POL: Hor
FEC: 3/4 Channel Name: ZEMZEMEH
**************

 
شبکه تلویزیونی KOREA tv ...شبکه ای تفریحی که به پخش سریالهای پرطرفدار کره ای و همچنین موزیک ویدیوهای روز کشور کره جنوبی میپردازد روی فرکانسی تازه از نایلست روی ایر رفت.

10719.18MHz,
pol.V (DVB-S
SR:27500
FEC:3/4
SID:3909
PID:517/700 Arabic- Clear)
*****

پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390 :: 10:3 ::  نويسنده : مستر دیش

 

* شبكه خبري فارسي زبان صداي آمريكا (PNN) پخش‌كننده بين‌المللي برنامه به ايران است كه 19.6 درصد از جمعيت بالغ در ايران حداقل يك بار در هفته برنامه‌هاي اين شبكه را مشاهده مي‌كنند. اين شبكه هر هفته برنامه طنزي با عنوان "پارازيت " پخش مي‌كند كه محبوب‌ترين صفحه ايراني در فيس‌بوك شده است. PNN اخيراً يك برنامه جديد 30 دقيقه‌اي تحت عنوان افق براي تحليل اخبار تلويزيون آغاز كرده است كه چهار روز در هفته براي علاقمندان پخش مي‌شود.

* دفتر فناوري، خدمات و نوآوري كه زيرمجموعه بي.بي.جي است به منظور كمك به پخش برنامه در ايران، ابزار جديد ضد سانسور را به كاربران PNN و راديو فردا ارائه داده است. 

به نقل از سایت خبرگزاری فارس

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=9002264018

پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390 :: 10:2 ::  نويسنده : مستر دیش

 

* شبكه خبري فارسي زبان صداي آمريكا (PNN) پخش‌كننده بين‌المللي برنامه به ايران است كه 19.6 درصد از جمعيت بالغ در ايران حداقل يك بار در هفته برنامه‌هاي اين شبكه را مشاهده مي‌كنند. اين شبكه هر هفته برنامه طنزي با عنوان "پارازيت " پخش مي‌كند كه محبوب‌ترين صفحه ايراني در فيس‌بوك شده است. PNN اخيراً يك برنامه جديد 30 دقيقه‌اي تحت عنوان افق براي تحليل اخبار تلويزيون آغاز كرده است كه چهار روز در هفته براي علاقمندان پخش مي‌شود.

* دفتر فناوري، خدمات و نوآوري كه زيرمجموعه بي.بي.جي است به منظور كمك به پخش برنامه در ايران، ابزار جديد ضد سانسور را به كاربران PNN و راديو فردا ارائه داده است. 

به نقل از سایت خبرگزاری فارس

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=9002264018

سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390 :: 19:4 ::  نويسنده : مستر دیش

 

در حالی که شبکه فارسی1 از فرکانس 10928 یوتلست برداشته شد ظاهرا مدیران این شبکه فرکانس نهایی برای حضور در ماهواره یوتلست3 را انتخاب کرده اند. طبق اطلاعیه این شبکه تمامی فرکانسهای فعلی از تاریخ 30خرداد غیر فعال شده وتنها شبکه فارسی1 روی فرکانس زیر قابل دریافت میباشد.

یوتلست دبلیو3

11211

هوریزنتال

27500

3.4

شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1390 :: 20:13 ::  نويسنده : مستر دیش


من و تو 1 با ساعت پخش بیشتر بر روی دو ماهواره

بنا به خواست بسیاری از بینندگان برنامه های تلویزیونی شبکه های من و تو 1 و 2 از اول ماه ژوئن پخش برنامه های این دو شبکه تنها از کانال من و تو 1 و بر روی دو ماهواره یوتلست و هاتبرد انجام خواهد شد.

از این تاریخ به بعد شما میتوانید تمام برنامه های مورد علاقه تان را در این دو شبکه از طریق شبکه تلویزیونی من و تو 1 تماشا کنید.

این تغییر به خاطر ایجاد تسهیل و امکان پخش وسیع تر برای استفاده از برنامه های این شبکه تلویزیونی است.
****************


شبکه تلویزیونی کلمه فارسی به صورت تست کارت روی ماهواره هاتبرد روی ایر رفت. هنوز از خط مشی این شبکه اطلاعی نیست ولی کارشناسان به دلیل شباهت نام کلمه به وبسایت و گروه نزدیک به جنبش سبز این شبکه را به جنبش سبز و رهبران این جنبش نسبت میدهند. حال تاافتتاح شبکه باید منتظر ماند و خط مشی این شبکه را بررسی نماییم.
هاتبرد
11642
هوریزنتال
27500

سه شنبه بیستم اردیبهشت 1390 :: 18:45 ::  نويسنده : مستر دیش

 
تلویزیون سیاسی ایران آریایی بزودی روی ماهواره یوتلست دبلیو3...

تلویزیون ایران آریایی در آمریکا

SAT GALAXY 19

TRANSPONDER 23
POLORIZATION VERTICAL


FREQUENCY 12115

SYMBOLERATE 22425 FEC3/4
******
تلویزیون ایران آریایی در ایران و اروپا(بزودی)
SAT eutelsatw3

POLORIZATION Horizontal

FREQUENCY 107201

SYMBOLERATE 22000
FEC1/2
*****


 
تلویزیون فارسی1 فرکانسی جدید را روی ماهواره یوتلست دبلیو3 برای خود انتخاب کرد
یوتلست دبلیو3
11221
هوریزنتال
27500
3.4

همچنین رادیوی سیاسی بیداری مجددا روی ماهواره یاد شده و فرکانس زیر روی ایر رفت
یوتلست دبلیو3
10720
هوریزنتال
27500
3.4


تلویزیون فارسی 1 قصد تغییر و تحول در برنامه های خود دارد. این شبکه قصد دارد بجز سریالهای تلویزیونی برنامه ها و شوهای تلویزیونی جهانی را میان سریالهای خود جای داده تا برنامه ها تنوع بیشتری داشته باشد. در ابتدای کار این شبکه قصد دارد شوهای پر بیننده هفتگی اوپرا وینفری را دوبله و پخش نماید... همچنین چند برنامه و شوی تلویزیونی دیگر نیز در دستور کار پخش رنامه های این شبکه نیز قرار گرفته است.

پنجشنبه هشتم اردیبهشت 1390 :: 16:11 ::  نويسنده : مستر دیش

 

در خبرهای گذشته اعلام کردیم شبکه iran tv market  روی دو فرکانس از هاتبرد روی ایر رفته بود. یکی از این فرکانسها 11411 بود که هم اکنون به جای پخش این شبکه تله شاپینگ لوگوی تلویزیون پرشین PITV  به صورت تست کارت روی ایر رفته است.

*******

 

تلویزیون دیگری از طرف گروهی از طرفداران جنبش سبز ایران جنبشی که پس ازانتخابات 88 ریاست جمهوری ایران بوجود آمد و کم کم رنگ اپوزیسیون داخل کشور را به خود گرفت در ماهواره نایلست روی ایر رفت. این شبکه که کلمه نام دارد هم اکنون مراحل تست فنی خود را میگذراند و پس از شبکه رسا دومین شبکه این جنبش مردمی به حساب میرود.

نایلست

11317

هوریزنتال

27500

********

 

شبکه Time mix شعبه دیگری از شبکه time movie روی نایلست و همان فرکانس شبکه یاد شده روی ایر رفت.. قرار است برنامه های این شبکه سریالهای تلویزیونی بین المللی و برنامه های تلویزیونی جهانی را در بر گیرد.

نایلست

10872

هوریزنتال

27500


سه شنبه ششم اردیبهشت 1390 :: 14:21 ::  نويسنده : مستر دیش

 

شبکه تازه ای با نام Time Movies روی ماهواره نایلست روی ایر رفت. این شبکه که شعبه جدید تلویزیون Top movies (همان شبکه ای که یکسره به پخش فیلمهای ترسناک میپردازد) میباشد به پخش تمامی ژانرهای فیلمهای هالیوودی از رومانس و تاریخی گرفته تا ترسناک و اکشن به زبان اصلی و با زیرنویس عربی خواهد پرداخت.

نایلست

10723

هوریزنتال

27500

*******

 

دو  شبکه پخش موزیک حرفه ای روی ماهواره هاتبرد روی ایر رفتند.این دو شبکه که اولی POLO TV نام دارد به پخش موسیقی روز لهستان و اروپا و دیگری با نام شناخته شده VIRGIN Radio tv|که  زیر مجموعه کمپانی بزرگ پخش موسیقی بین المللی VIRGINمیباشد و موزیک ویدیوهای حرفه ای و به روز دنیا بخصوص سبک راک را پخش میکند.

هاتبرد

11541

ورتیکال

22000

***************

 

شبکه IFILM شبکه ای که حکومت اسلامی ایران برای مقابله با شبکه های خارجی افتتاح کرده بود و به زبان عربی سریال و فیلمهای ایرانی را دوبله و پخش میکند تراک صدای فارسی خود را هم برای بینندگان فارسی زبان اضافه کرد که اگرچه این سریالها میان عرب زبانان طرفدار ندارد ولی لااقل بینندگان داخلی را در نبود شبکه و برنامه هایی جذاب بتواند به پای تلویزیونها بنشاند. این شبکه ظاهرا قرار است بزودی به مجموعه پخش دیجیتال داخل کشور نیز اضافه شود.

یکشنبه بیست و هشتم فروردین 1390 :: 20:36 ::  نويسنده : مستر دیش

با درود و تبریک مجدد نوروزی آغاز سال 1390 خدمت شما همراهان و عزیزان مجله اخبار رسانه براوو! پارسی. در چند روزاول سال که مجله براوو آپدیت نشده بود اخبار خاصی نبود به جز چند خبر کوتاه .


در ابتدا به اجبار با اخبار تلخ  درگذشت طراح و دوزنده به نام ایرانی بیژن پاکزاد در سن 68 سالگی در اثر سکته مغزی اخبار خود را آغاز میکنیم. وی یکی از وطن پرست ترین ایرانیان خارج نشین بود که حتی موقعیت مالی و جایگاه برجسته وی در سطح جهانی بیژن را از میهن پرستی و آزادیخواهی وی کم نکرد.... درگذشت این هنرمند نامی ایران زمین را به تمامی ایرانیان میهن پرست و آزاد اندیش تسلیت عرض مینمایییم.

نام و یادش برای همیشه گرامی باد.تلویزیون فارسی 1 فرکانس جدیدی را برای پخش خود در ماهواره یوتلست اعلام کرد و طی اطلاعیه ای اعلام کرد که فرکانسهای 10721 از اول اردیبهشت و فرکانس 10762 از 12 فروردین دیگر قابل دریافت نبوده و تنها دریافت این شبکه از فرکانس جدید قابل دریافت میباشد. ولی به دلیل ضعیف بودن فرکانس جدید اعلام شده در مناطق شرق و شمال شرق ایران و همچنین مناطقی از افغانستان مدیریت شبکه اعلام نمود که فرکانس قبلی یعنی 10721 هم زمان با فرکانس جدید تا اطلاع بعدی و پیدا کردن فرکانسی بدون ایراد پخش برنامه های فارسی1 را ادامه میدهد. فرکانس جدید فارسی1 از قرار زیر میباشد.

یوتلست دبلیو3

10928

ورتیکال

27500

همچنین شبکه فارسی1 فرکانس دیگری را به عنوان تست برای شبکه خود انتخاب کرده است. لطفا پس از تست این فرکانس از طریق ایمیل یا صفحه فیس بوک این شبکه را مطلع سازید.

یوتلست دبلیو3

10722

V

27500 

********


جهت اطلاع دوستانی که در ماهواره بدر یا همان عربست برنامه های صدای آمریکا را دریافت میکنند به دلیل اشکالات قطع و وصل این شبکه در فرکانس فبلی و در صورت عدم دریافت میتوانید صدای آمکریکای پارسی را روی فرکانس 11012 یا سیمبل ریت 27500 دریافت کنید.

********


تلویزیون بی بی سی فارسی روی فرکانسی جدی روی هاتبرد روی ایر رفت. چندی پیش به دلیل پارازیت روی فرکانس 12245 این شبکه تنها به صورت صوتی روی این فرکانس قابل دریافت بود.

هاتبرد

11585

ورتیکال

27500

*******


تلویزیون AFN یا تصویر ایران تراک دوم صدای شبکه خود را فعال کرد . در همین راستا شما با فشردن دکمه AUDIO رسیور خود در روی این شبکه میتوانید پش از انتخاب تراک2 به شبکه رادیویی AFN گوش فرا دهید. این شبکه رادیویی به صورت درخواستی و با آرسیوی قوی موزیکهای جدید و قریمی ایرانی را به علاقمندان ارائه میدهد.


و در آخر اینکه صفحه ما در فیس بوک افتتاح شد. شما میتوانید با سرچ نام  persian bravo news mag ما را یه لیست علاقه مندیهایتان اضافه و اخبار را از آن طریق نیز پیگیری نمایید. لازم به ذکر است که صفحه ما در فیس بوک مراحا ابتدایی خود را میگذارند و بزودی با شکل و فرمی جدید اخبار را حتی سریعتر از بلاگها به اطلاع شما میرساند.

   ........   مطالب قدیمی‌تر >>
پيوندها
 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
قالب وبلاگقالب وبلاگ